Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 3,5 kg marihuany w kole zapasowym

Data publikacji 11.11.2010

Ponad 3,5 kg marihuany w kole zapasowym znaleźli policjanci podczas przeszukania samochodu, którym podróżował 27-letni mieszkaniec Płocka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratury sąd tymczasowo aresztował zatrzymanego na 3 miesiące.

Mazowieccy policjanci zatrzymali w Gostyninie poruszającego się samochodem audi 27-letniego mieszkańca Płocka. Funkcjonariusze znaleźli w aucie torebkę z niewielką ilością marihuany. Środki odurzające, które zabezpieczyli policjanci, dały podstawę do dokładnego przeszukania samochodu. W trakcie dalszej kontroli w kole zapasowym pojazdu znaleziono ponad 3,5 kg marihuany w kilku foliowych paczkach. Wartość zabezpieczonych narkotyków szacuje się na około 107 tys. zł.

Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Gostyninie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych w znacznej ilości grozi kara grzywny i pozbawienia wolności do lat 5.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gostyninie.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony