Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali poszukiwanego ENA i zabezpieczyli 3 kg marihuany

Data publikacji 12.11.2010

Policjanci ze Starachowic zatrzymali 28-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Sprawdzili również trzech innych mężczyzn, z którymi jechał zatrzymany. W mieszkaniu jednego z nich zabezpieczyli 3 kg marihuany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę policjanci Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali 28-letniego mieszkańca Starachowic, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna, wspólnie z trzema innymi, podróżował osobowym seatem. Na widok radiowozu 28-latek, który był pasażerem, szybko wysiadł z samochodu i zaczął uciekać. Policjanci podjęli za nim pościg. Mężczyzna nie reagował na wezwania policjantów, jeden z funkcjonariuszy oddał strzał ostrzegawczy. 28-latek został zatrzymany. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli telefon pochodzący z kradzieży, szklaną lufkę oraz susz - prawdopodobnie marihuanę.

Starachowiccy policjanci sprawdzili również pozostałych mężczyzn podróżujących seatem. Podczas przeszukania mieszkania jednego z nich znaleźli ponad 3 kg suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. 38-latek został zatrzymany. Dzisiaj będzie składał wyjaśnienia w tej sprawie.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Kielcach/js)
 

Powrót na górę strony