Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za zabójstwo ojca

Data publikacji 22.11.2010

Kraśniccy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gm. Annopol. Łukasza P. dzisiaj doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa własnego ojca. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na posesji ofiary. W chwili zatrzymania podejrzany znajdował się pod działaniem alkoholu. Śledczy ustalają, co było motywem zbrodni. Za zabójstwo grozi dożywotnia kara pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę kraśniccy policjanci otrzymali informacje o odnalezieniu na jednej z posesji w gm. Annopol ciała mężczyzny. Jak się okazało, był to 55-letni właściciel tej posesji.

Na ciele 55-latka widoczne były obrażenia świadczące, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji i ustalenia bezpośredniej przyczyny zgonu mężczyzny. Policjanci z KPP w Kraśniku drobiazgowo analizowali sprawę - wszystko po to , aby ustalalić sprawcę zabójstwa. Na efekty ich pracy nie trzeba było długo czekać.

Do policyjnego aresztu trafił syn ofiary, 28-letni Łukasz P. To właśnie on zawiadomił Policje o odnalezieniu na posesji ojca. W momencie zatrzymania 28-latek był pod wpływem alkoholu. Dzisiaj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kraśniku. Śledczy ustalają, co było motywem zbrodni.

Za zabójstwo grozi dożywotnia kara pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mg)

Powrót na górę strony