Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany trafił za kratki

Data publikacji 24.11.2010

Rypińscy policjanci zatrzymali 29-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2007 roku. Teraz nie uniknie kary zasądzonej za wcześniejsze rozboje oraz kradzieże.

Rypińscy kryminalni ustalili miejsce zamieszkania 29-latka, który od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi. W 2007 r. za liczne rozboje oraz kradzieże skazany został przez sąd na ponad 4 lata więzienia. Nie stawił się jednak do zakładu karnego.

Rypińscy policjanci ustalili, że 29-latek może ukrywać się w okolicach Warszawy. Wiedzieli również, że aby uniknąć zatrzymania posługuje się danymi swojego brata. Informacje te przekazali policjantom z Radzymina w województwie mazowieckim.

Funkcjonariusze weszli pod wskazany adres i w jednym z mieszkań zatrzymali przestępcę. Poszukiwany mieszkaniec Rypina kolejny raz usiłował zmylić policjantów i posłużył się danymi brata. Lecz tym razem oszustwo się nie powiodło. Trafił od razu za kratki, gdzie spędzi najbliższe kilka lat.

(KWP w Bydgoszczy / mw)
 

Powrót na górę strony