Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nielegalne papierosy ukryte w bojlerach elektrycznych

Data publikacji 25.11.2010

Kryminalni z zielonogórskiej komendy ujawnili około 12 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy na posesji w jednej z miejscowości pod Zieloną Górą. Do sprawy zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Odpowie on także za posiadanie marihuany, którą policjanci znaleźli przy nim.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zielonogórskiej komendy uzyskali informację, że na terenie posesji w jednej z miejscowości pod Zieloną Górą znajdują się papierosy bez polskich znaków akcyzy. W trakcie przeszukania tego miejsca ujawnili 12 tys. paczek papierosów. Część z nich była zapakowana i schowana w sześciu bojlerach elektrycznych. Ponadto mundurowi znaleźli podkłady pod panele, które przystosowane były do ukrycia papierosów oraz 30 bojlerów, przygotowanych do schowania w nich papierosów.

Policjanci zatrzymali do tej sprawy 33-letniego Sebastiana B.

Za tego typu przestępstwo sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Ponadto odpowie on również za posiadanie środków odurzających - marihuany, którą zabezpieczyli przy nim policjanci..

(KWP w Gorzowie Wlkp./js)
 

Powrót na górę strony