Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany podejrzany o zabójstwo

Data publikacji 26.11.2010

W środę, po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci znaleźli zwłoki 48-letniej kobiety. Na miejscu zabezpieczyli ślady i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Podejrzany mężczyzna został już zatrzymany i niebawem usłyszy zarzuty. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W minioną środę dyżurny policji z Wejherowa otrzymał zgłoszenie o zabójstwie 48-letniej kobiety. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ciało kobiety leżało w mieszkaniu na podłodze. Skierowano tam grupę dochodzeniowo-śledczą i techników kryminalistyki, na miejscu był także Prokurator Rejonowy z Wejherowa oraz biegły lekarz medycyny sądowej. Policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz narzędzie zbrodni.

Śledczy wraz z prokuratorem wytypowali mężczyznę, który może być sprawcą tego zabójstwa. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Sprawdzali wszystkie miejsca, w których mógł się ukrywać. Policjanci prewencji, biorący udział w poszukiwaniach, zauważyli go na jednej z ulic, zatrzymali i przewieźli do komendy. Podejrzany noc spędził w policyjnym areszcie.

Policjanci nadal pracują nad tą sprawą.

Dziś mężczyzna został przewieziony do wejherowskiej prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty.

Za popełnione przestępstwo grozi kara dożywotnego pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku/js)
 

Powrót na górę strony