Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali dwie "dziuple"

Data publikacji 29.11.2010

Policjanci z KP1 w Radomiu odzyskali skradzionego we Francji mercedesa sprintera. W „dziupli” odnaleziono też dużo elementów karoserii i mechaniki najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży. Zatrzymano czterech mężczyzn w wieku 26-35 lat. Dwóm z nich przedstawiono zarzuty paserstwa. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

W czwartek wieczorem funkcjonariusze z „jedynki” weszli na posesję przy ul. Gołębiowskiej. W tracie przeszukania znaleźli samochód mercedes sprinter skradziony we Francji. W garażach na posesji odnaleziono też bardzo duże ilości elementów karoserii i mechaniki z samochodów vw, które również najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Policjanci skontrolowali też posesję przy ul. Gajowej, gdzie odnaleziono karoserię z kolejnego mercedesa sprintera, która najprawdopodobniej miała służyć do legalizacji pojazdu znalezionego przy ul. Gołębiowskiej.

Do sprawy zatrzymano czterech mężczyzn w wieku 26-35 lat. Dwóm z nich, 35-latkowi i 39-latkowi, przedstawiono zarzuty paserstwa - wobec jednego zastosowano dozór, natomiast drugi został tymczasowo aresztowany. Pozostałych po przesłuchaniach zwolniono. Postępowanie w sprawie prowadzi KP1 w Radomiu. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Ustalane jest także pochodzenie odnalezionych elementów z pojazdów.  

(KWP Radom / mag)

Powrót na górę strony