Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pokrzywdzonemu założono 200 szwów, sprawcy trafili do aresztu

Data publikacji 08.12.2010

Policjanci z Mińska Mazowieckiego zatrzymali dwóch braci, którzy brutalnie pobili 25-latka. Mężczyzna trafił do szpitala, założono mu 200 szwów. Artur i Piotr K. wpadli już kilka godzin po zdarzeniu. Sąd aresztował ich na 3 miesiące.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w minioną niedzielę nad ranem w Mińsku Mazowieckim. Mieszkaniec tego miasta został zaatakowany przed jednym z budynków przy ul. Wesołej. Dwóch mężczyzn wysiadło z auta i zaczęło go kopać. Jeden z nich wyjął nóż i zadał mu ciosy w głowę i ranił w rękę. Na pomoc zaatakowanemu mężczyźnie ruszył jego kolega. On również został zraniony w głowę. Następnie napastnicy wsiedli do auta i odjechali.

Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Lekarze musieli założyć mu aż 200 szwów. W tym czasie policjanci z Mińska Mazowieckiego natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców. Zaledwie kilka godzin później znaleziono ich w pewnym mieszkaniu. Bracia byli bardzo zaskoczeni widokiem policjantów. Zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.

24-letniemu Arturowi K. i 18-letniemu Piotrowi K. przedstawiono już zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zatrzymani są znani Policji, a jeden z nich był już wcześniej karany. Po usłyszeniu zarzutów mężczyźni zostali aresztowani na 3 miesiące.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony