Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowa alfa romeo w policyjnych barwach

Data publikacji 13.12.2010

Już niebawem do jednostek Policji w całym kraju trafi 120 nowych policyjnych radiowozów alfa romeo 159. Wszystkie będą znakowane zgodnie z najnowszymi wzorcami i utrzymane w srebrno-niebieskiej kolorystyce. W każdym aucie zamontowano nowoczesny wideorejestrator i radar. Zapraszamy na prezentację nowych radiowozów.

Nowe policyjne radiowozy oznakowane alfa romeo 159 będzie można zobaczyć na prezentacji dla dziennikarzy, która odbędzie się 14 grudnia 2010 r. o godz. 11.00 w Centrum EXPO XXI (Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14).

Nowe auta są wyposażone w wideorejestrator, który będzie nagrywał wydarzenia z przodu i z tyłu radiowozu, a także radar, pozwalający na pomiar prędkości samochodów nadjeżdżających z naprzeciwka. W drugiej połowie grudnia 120 takich samochodów trafi do jednostek Policji.

Oprócz prezentacji nowych aut odbędzie się też konferencja prasowa „Nowoczesna Polska Policja”, podczas której będzie można się zapoznać m.in. z wykonaniem przez Policję budżetu w 2010 r. oraz planami inwestycyjnymi.

Zapraszamy!

Powrót na górę strony