Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciała połknąć woreczek z marihuaną

Data publikacji 17.12.2010

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności może grozić kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym przez kryminalnych ze Świdnicy za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci ujawnili ponad 600 porcji amfetaminy, 100 porcji marihuany oraz 22 szt. tabletek psychotropowych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali dwie osoby, 34-letnią kobietę i 33-letniego mężczyznę, mieszkańców Świebodzic. W trakcie prowadzonych czynności w mieszkaniu zatrzymanych policjanci ujawnili ponad 600 porcji amfetaminy, 100 porcji marihuany oraz 22 szt. tabletek psychotropowych. Podczas przeszukania na półce w kuchni policjanci znaleźli też słoik, w którym znajdowała się amfetamina.

Po wejściu do mieszkania jego lokatorzy próbowali pozbyć się posiadanych narkotyków, 34-latka próbowała połknąć jeden z woreczków, w którym znajdowała się marihuana, a mężczyzna wrzucił kilkadziesiąt porcji marihuany do toalety.  Para została zatrzymana w policyjnym areszcie. Mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków.

Za przestępstwo, którego się dopuścili, może im grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony