Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadał na banki - został zatrzymany

Data publikacji 21.12.2010

Częstochowscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o napady na banki. 24-letni częstochowianin wpadł w ręce policjantów w chwili, gdy najprawdopodobniej szykował się do kolejnego skoku. Znaleziono przy nim replikę broni i kominiarkę. Zatrzymany usłyszał już zarzuty dokonania trzech napadów z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi mu 12 lat więzienia.

Policjanci pracujący nad sprawą napadów na placówki bankowe w jednej z częstochowskich dzielnic zatrzymali wczoraj, podczas zorganizowanej akcji, 24-latka, który, jak ustalono, od października do grudnia trzykrotnie napadał na miejscowe palcówki bankowe.

Mężcyzna wpadł w ręce kryminalnych, gdy najprawdopodobniej przygotowywał się do kolejnego skoku. Potwierdza to znaleziona przy nim kominiarka oraz replika broni, którą miał zastraszyć personel.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty dokonania trzech napadów z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za które grozi mu 12 lat więzienia. Policjanci ustalają, czy mężczyzna nie jest odpowiedzialny na inne, podobne napady.

(KWP w Katowicach / mg)

Powrót na górę strony