Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

150 tys. złotych zostało w banku

Data publikacji 22.12.2010

Wczoraj przed południem policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Stołecznej Policji zorganizowali zasadzkę na nieuczciwych kredytobiorców. Zatrzymali dwie osoby, które posługując się sfałszowanymi dokumentami, chciały wyłudzić 150 tys. zł. Grozi im kara do 8 lat więzienia. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości bankowej dotarła informacja o tym, że kobieta i mężczyzna posługujący się najprawdopodobniej sfałszowanymi dokumentami próbują wyłudzić w banku kredyt w wysokości 150 tys. zł. Na miejsce pojechali policjanci z Komendy Stołecznej Policji.

Około 10.00 zatrzymano Piotra N. i Marię N., którzy właśnie przyszli sfinalizować transakcję. Zatrzymani noc spędzili w areszcie. Dzisiaj zajmą się nimi policyjni specjaliści, którzy najprawdopodobniej przedstawią im zarzuty usiłowania wyłudzenia kredytu bankowego na podstawie sfałszowanego zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu. Za ten czyn grozi im do 8 lat więzienia.

(KSP/js)

Powrót na górę strony