Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani podejrzewani o zabójstwo

Data publikacji 13.01.2011

Kara dożywotniego więzienia grozi dwóm mężczyznom zatrzymanym przez łochowskich policjantów w związku z podejrzeniem o zabójstwo 57-letniego mężczyzny. Zwłoki mężczyzny znaleziono w jego domu, natomiast w mieszkaniach podejrzanych znaleziono skradzione rzeczy należące do ofiary. Zatrzymanych mężczyzn tymczasowo aresztowano.

W niedzielę 9 stycznia, około godziny 13:00, dyżurny węgrowskiej komendy został powiadomiony o odnalezieniu zwłok mężczyzny w jednym z domów w miejscowości Twarogi gm. Łochów. Na miejsce natychmiast skierował grupę dochodzeniowo–śledczą, która w obecności prokuratora rejonowego przeprowadziła szczegółowe oględziny.

Wytypowano osoby podejrzane o ten czyn. Jeszcze tego samego dnia dwaj mężczyźni, 27-letni mieszkaniec gminy Łochów i 31-letni mieszkaniec gminy Stoczek, zostali zatrzymani. Podczas zatrzymania przeszukano ich mieszkania, gdzie znaleziono skradzione przedmioty należące do ofiary.

Obaj zatrzymani zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Wczoraj (12 stycznia) decyzją sądu, na wniosek prokuratury, zostali oni tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Podejrzanym grozi dożywotnie więzienie.

(KWP w Radomiu/js)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja