Zabezpieczono ponad 1800 porcji narkotyków - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono ponad 1800 porcji narkotyków

Data publikacji 18.01.2011

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu należącym do jednego z nich funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1800 porcji środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku ich znacznej ilości kara ta może wzrosnąć nawet do lat 8.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38- i 40-latka, podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Mężczyźni zostali zatrzymani w mieszkaniu należącym do starszego z nich. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli w lokalu ponad 1700 porcji amfetaminy i około 110 porcji marihuany. Narkotyki były ukryte  w słoikach stojących na parapecie. Młodszy z zatrzymanych posiadał porcję marihuany i amfetaminy.

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, jak również sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Policjanci sprawdzają również, czy mężczyźni nie zajmowali się dystrybucją narkotyków. Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku znacznej ilości narkotyków kara ta może wzrosnąć nawet do lat.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja