Wpadł „Nonek” z grupy wołomińskiej - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł „Nonek” z grupy wołomińskiej

Data publikacji 19.01.2011

Policjanci z zespołu poszukiwań celowych zatrzymali 41-letniego Jarosława J., ps. Nonek. Mężczyznę poszukiwał sąd okręgowy w Warszawie za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Grupa, do której należał, miała na swoim koncie uprowadzenia dla okupu, wymuszenia rozbójnicze oraz produkcję i handel środkami odurzającymi.

Gdy tylko warszawski sąd wystawił nakaz doprowadzenia 41-letniego mężczyzny do aresztu śledczego, natychmiast poszukiwaniami zajęli się policjanci z zespołu poszukiwań celowych wydziału KSP. Sprawdzali wszystkie miejsca, gdzie mógł ukrywać się ścigany Jarosław J., ps. Nonek.

Mężczyznę poszukiwano za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Grupa kierowana przez Jarosława Cz., ps. Długi (odbywa karę więzienia) miała na swoim koncie uprowadzenia dla okupu, wymuszenia rozbójnicze oraz produkcję i wprowadzanie do obrotu środków odurzających, głównie amfetaminy.

Kryminalni z komendy stołecznej ustalili, że poszukiwany może przebywać w Wawrze. Postanowili to sprawdzić. Po południu zatrzymali mężczyznę, gdy wysiadał z samochodu. Widok policjantów tak go zaskoczył, że nawet nie próbował uciekać. Trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd przekonwojowano go do aresztu śledczego.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja