Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja poszukuje sprawców napadu na właściciela kantorów.

Data publikacji 29.01.2011

Wczoraj po godzinie 17.00 w Tomaszowie Lubelskim doszło do napadu na właściciela dwóch kantorów. Sprawca zaatakował mężczyznę pod jego domem. Obezwładnłi go uderzając twardym narzędziem w głowę, a następnie skradł dwie torby ze znaczną sumą pieniędzy w różnych walutach. Policjanci już sporządzili portrety pamięciowe osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszystkie osoby, które dysponują informacjami mogącymi pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawców tego rozboju prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim pod nr Tel. 84 6648 210 lub z najbliższą jednostką policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17.00 w Tomaszowie Lubelskim, na posesji 52-latka. Mężczyzna został obezwładniony przez uderzenie twardym narzędziem w głowę. Następnie napastnik zabrał mu dwie torby, w których znajdowały się pieniądze w różnych walutach, pochodzące z utargów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogła to być kwota nawet rzędu kilkuset tysięcy złotych. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy trafił do szpitala, jego stan jest ciężki. Policjanci ustalają okoliczności tego napadu. Sporządzono dwa portrety ewentualnych sprawców.

Wszystkie osoby, które dysponują informacjami mogącymi pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawców tego rozboju prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim pod nr tel. 84 6648 210 lub z najbliższą jednostką Policji.

(gp/KWP Lublin)
 

Powrót na górę strony