Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pół kilograma amfetaminy nie trafi na rynek

Data publikacji 15.02.2011

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piastowie zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę. U jednego z nich znaleziono ponad pół kilograma amfetaminy. Zabezpieczono także pieniądze, telefony komórkowe oraz samochód. Emanuel P. usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Było tuż po 18.30, kiedy uwagę pruszkowskich policjantów zwróciły trzy osoby stojące na klatce schodowej w jednym z bloków w Piastowie. Kryminalni postanowili sprawdzić, co się tam dzieje. Wylegitymowali mężczyzn. Gdy oczekiwali na potwierdzenie danych, zwrócili uwagę na reklamówkę trzymaną przez 34-latka. Gdy Emanuel P. zorientował się, że nie przechytrzy funkcjonariuszy, chciał uciec. Szybko został obezwładniony. Kryminalnym powiedział, że przyjechał do Piastowa z dwójką znajomych: mężczyzną i młodą kobietą. Skąd miał 0,5 kilograma amfetaminy w reklamówce, nie chciał powiedzieć.

Do komendy zostali przewiezieni wszyscy troje. Zabezpieczono przy nich znaczną ilość pieniędzy, telefony komórkowe, wagę elektroniczną. Dzisiaj zostanie skierowany wniosek o tymczasowe aresztowanie Emanuela P. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony