Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Multimedialna prewencja

Data publikacji 16.02.2011

Mazowieccy policjanci i radomscy strażacy w czasie tegorocznych ferii przypominają o bezpieczeństwie na elektronicznych bilboardach. Na spotach znalazły się między innymi informacje, jak dojechać bezpiecznie do celu, jak w sposób rozsądny korzystać z lodowisk.

Przestrogi będą trafiać za pośrednictwem elektronicznych bilboardów usytuowanych w Radomiu. Gwarantuje to, że każdego dnia wyświetlane tam porady prewencyjne obejrzą tysiące osób jadących samochodami na zimowy wypoczynek, na zakupy, wracających z pracy czy czekających na autobus lub pociąg. Przez całe ferie o bezpieczeństwie będziemy przypominać intensywniej niż dotychczas. Na spotach znalazły się między innymi informacje, jak dojechać bezpiecznie do celu, jak w sposób rozsądny korzystać z lodowisk.

To kolejny akcja, gdy policjanci i strażacy do przekazywania ważnych informacji prewencyjnych wykorzystują nową formę przekazu medialnego, jaką są elektroniczne bilbordy. Nie każdy przecież ma czas na czytanie prasy czy oglądanie telewizji, a dzięki takim działaniom mamy nadzieję dotrzeć z naszymi poradami do dużej liczby mieszkańców miasta.

(KWP w Radomiu / mg)

Powrót na górę strony