Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany ojciec zabrał 3-letnią córkę matce i ukrył się w stodole

Data publikacji 25.02.2011

Ponad godzinę czasu policjanci szukali pijanego ojca, który po awanturze z żoną zabrał swoją 3-letnią córkę i oddalił się w nieznanym kierunku. Wystraszone i zziębnięte dziecko, ubrane jedynie w cienką odzież, oraz mającego blisko 3 promile alkoholu w organizmie 38-latka funkcjonariusze znaleźli w pobliskiej stodole. Dziewczynka trafiła pod opiekę matki natomiast Paweł J. do policyjnej celi. Zatrzymany 38-latek może usłyszeć zarzut znęcania się nad żoną i dzieckiem za co grozi kara do 5 lat więzienia.

Wczoraj około 18.30 policjanci zostali poproszeni o pomoc przez mieszankę gminy Bartoszyce w odnalezieniu swojej 3-letniej córki. Jak ustalili funkcjonariusze, 38-letni Paweł J. przyszedł do domu pijany, zrobił awanturę swojej żonie, uderzył ją w twarz, po czym zabrał ze sobą 3-letnią córkę, ubraną jedynie w cienką odzież i wyszedł w nieznanym kierunku. Policjanci przeszukali okoliczne budynki gospodarcze i po około godzinie znaleźli wystraszoną i zziębniętą 3-latkę oraz mającego blisko 3 promile alkoholu w organizmie 38-latka.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, dziecko natomiast pod opiekę swojej matki. Teraz policjanci przyjmą zawiadomienie o przestępstwie od pokrzywdzonej kobiety. Zatrzymany 38-latek może usłyszeć zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad żoną i dzieckiem za, co grozi kara do 5 lat więzienia.

(KWP w Olsztynie / mw)

Powrót na górę strony