Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja.pl w twoim telewizorze

Data publikacji 04.03.2011

Polska Policja i firma Samsung opracowały nowe narzędzie dostępu do strony policja.pl. Wszyscy użytkownicy telewizorów z funkcją Internet@TV i telefonów z systemem operacyjnym Bada (Wave) mogą oglądać nasz serwis na swoich urządzeniach. Dostęp do najlepszych artykułów, zdjęć i filmów o tematyce policyjnej nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Na rynku mediów ciągle poszukuje się nowych sposobów prezentacji treści, przede wszystkim w cyfrowym świecie. Coraz większa liczba osób chce mieć np. szybki dostęp do swoich ulubionych portali nie tylko za pośrednictwem komputerów, ale też używając telewizorów czy telefonów – i mają to być pełne informacje, wzbogacone o zdjęcia czy materiały wideo.

Taką możliwość dostali ostatnio użytkownicy portalu policja.pl, posiadający wybrane modele telewizorów i telefonów firmy Samsung – chodzi o telewizory z funkcją Internet@TV i telefony z systemem operacyjnym Bada (Wave). Aby móc korzystać z serwisu polskiej policji muszą jedynie pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu bezpłatną aplikację (widget). Od tej chwili otrzymują szybki i łatwy dostęp do wybranych treści z portalu policja.pl: aktualności, statystyk i działu dla kierowców.

Warto wspomnieć, że treści z portalu policja.pl są też dostępne na Facebooku i YouTube. Za pośrednictwem tych serwisów można nie tylko czytać najciekawsze relacje z naszych działań czy obejrzeć niepowtarzalne filmy i zdjęcia, można też – jeżeli ma się założone konto – komentować zamieszczane materiały.

Wszystko, co dociera do internautów za pośrednictwem wspomnianych kanałów wymiany informacji, wcześniej jest publikowane na stronie internetowej polskiej policji – policja.pl. Nasz portal to nie tylko pełne, aktualne informacje dotyczące działań policji, ale i policyjne serwisy tematyczne: m.in. „Centralne Biuro Śledcze” „O Policji”, „Statystyka”, „Żyj bezpiecznie”, „Dla kierowców”, „Poszukiwani”, „Zaginieni”.

mg

  • Aplikacja na telewizor

  • Aplikacja na telefon komórkowy

Powrót na górę strony