Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad tysiąc porcji amfetaminy

Data publikacji 25.03.2011

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad tysiąc porcji amfetaminy, kilkadziesiąt tabletek ekstazy i kilka porcji marihuany. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze Wydziałów do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu oraz do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Do zatrzymania doszło 24 marca 2011 roku około godz. 11.30 we Wrocławiu w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Policjanci zauważyli mężczyznę w przeszłości wielokrotnie zatrzymywanego już w związku z przestępstwami narkotykowymi. 36-latek trzymał w ręku woreczek z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku, jak się wkrótce okazało - amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

W wyniku dalszych czynności w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli kolejne środki odurzające - amfetaminę, 68 tabletek ekstazy oraz kilka porcji marihuany. Łączna ilość zabezpieczonej w tej sprawie amfetaminy to ponad tysiąc porcji. Narkotyki ukryte były w słoikach w różnych pomieszczeniach domu.

36-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był już w przeszłości karany za przestępstwa narkotykowe. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy oraz ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu/js)
 

Powrót na górę strony