Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bracia zatrzymani za rozbój z użyciem noży

Data publikacji 31.03.2011

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawcy zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy , a gdy ten odmówił zadali mu ciosy nożami kuchennymi. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawcy do policyjnego aresztu. Teraz grozić im może nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kowarach 29 marca 2011 r. zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 24 i 25 lat podejrzewanych o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.00 w Jeleniej Górze. Sprawcy zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy na nalewkę. Pokrzywdzony odmówił, gdyż twierdził, że nie ma gotówki . Doszło do awantury, w wyniku której mężczyźni wyciągnęli noże kuchenne i zadali mu ciosy, po czym uciekli. Pokrzywdzony trafił do szpitala. O napadzie powiadomił policję. Podał również dane sprawców, gdyż znał ich osobiście.

Kilka minut po przestępstwie sprawcy zostali zatrzymani, a następnie umieszczeni w policyjnym areszcie. Zarówno sprawcy, jak i pokrzywdzony byli pijani. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Napastnicy najprawdopodobniej odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozić im może nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

(KWP Wrocław / kl)

Powrót na górę strony