Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradli pojazdy i paliwo z samochodów

Data publikacji 04.04.2011

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kilkadziesiąt czynów przeciwko mieniu. Łupem sprawców padły trzy samochody osobowe. Ich „specjalnością” były także kradzieże paliwa z pojazdów. Ffunkcjonariusze odzyskali jeden ze skradzionych samochodów.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 27 lat, podejrzewanych o szereg czynów przeciwko mieniu. Zatrzymani to mieszkańcy Wrocławia. Policjanci udowodnili im kradzieże trzech różnych samochodów osobowych. W dwóch przypadkach do zdarzeń doszło na terenie Wrocławia. Jedna z kradzieży miała miejsce w Legnicy. W wyniku podjętych czynności policjanci odzyskali jeden ze skradzionych pojazdów.

Funkcjonariusze odnaleźli samochód na terenie Rakowca. Obaj zatrzymani mężczyźni podejrzewani są także o 20 włamań do pojazdów i kradzieży z nich paliwa. Do zdarzeń doszło w marcu 2011 roku na terenie Wrocławia. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tych spraw oraz sprawdzają, czy podejrzewani nie mają na swoim koncie innych czynów przeciwko mieniu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

( KWP we Wrocławiu / ms )
 

Powrót na górę strony