Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Piła zamiast opiekować się dziećmi

Data publikacji 13.04.2007

Policjanci zatrzymali pijaną matkę 2-letniego Patryka i 6-miesięcznego Dawida. Kobieta w wydychanym powietrzu miała 2,6 promila alkoholu.

Wczoraj około godz. 18:30 dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Lublinie w czasie patrolu usłyszeli głośną muzykę i krzyki osób. Odgłosy te dobiegały z budynku przy ul. Słowikowskiego. W pewnym momencie policjanci usłyszeli również płacz dziecka. Funkcjonariusze ustalili, z którego z mieszkań dochodzą te odgłosy. Kiedy dzielnicowi weszli do środka zastali tam siedem pijanych dorosłych osób oraz dwoje małych dzieci - 2 - letniego Patryka i 6-miesięcznego Dawida. Na stole stały kieliszki i alkohol. W mieszkaniu unosił się dym z papierosów i silna woń alkoholu. Matką obu chłopców okazała się 27-letnia Dorota O. Jej zachowanie wskazywało, że jest najbardziej pijana z całej grupy. Kobieta była agresywna w stosunku do interweniujących policjantów.

O całym zdarzeniu została powiadomiona rodzina Doroty O., Na miejsce przyjechała, jej kuzynka, która zaopiekowała się dziećmi. Matka chłopców przewieziona została do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 2,6 promila.

Dzisiejszą noc kobieta spędziła w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych.

Powrót na górę strony