Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł handlarz narkotyków

Data publikacji 09.04.2011

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez wrocławskich policjantów, w związku z podejrzeniem o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze udowodnili podejrzanemu, wprowadzenie do obrotu co najmniej 2,5 tys. porcji marihuany i amfetaminy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z komisariatu na wrocławskim Psim Polu, w wyniku przeprowadzonej realizacji, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. Podejrzany, to 24 – letni mieszkaniec Wrocławia. Na podstawie poczynionych ustaleń i zgromadzonego materiału, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna handlował marihuaną i amfetaminą na terenie miasta.
Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Policjanci udowodnili mu wprowadzenie w ubiegłym roku do obrotu, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, co najmniej 2 tys. porcji marihuany oraz 450 porcji amfetaminy.

Za przestępstwa, o które jest podejrzany, mężczyzna stanie przed sądem. Za handel narkotykami grozi mu kara do 8, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)
 

Powrót na górę strony