Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narada policyjnych logistyków

Data publikacji 13.04.2007

Najbliższe trzy lata to niezwykle ważny czas dla polskiej Policji. Być może decydujący o najbliższej przyszłości nie tylko samej formacji, ale przede wszystkim stanowiących ją ludzi, zarówno tych w mundurach jak i pracowników cywilnych. O wszystkim zadecydują, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, pieniądze i ich racjonalne wykorzystanie.

Jak to zrobić najlepiej, radzili uczestnicy narady służbowej policyjnych logistyków z całego kraju, która w dniach 12-13 kwietnia odbywała się w Szkole Policji w Katowicach.

W katowickim spotkaniu z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji –  Tomasza Karczewskiego wzięli udział przedstawiciele MSWiA, Biura Logistyki KGP oraz komend wojewódzkich Policji. W trakcie narady najwięcej czasu poświęcono działaniom służb logistycznych związanym z realizacją programu modernizacji technicznej Policji oraz zadaniom inwestycyjno – remontowym i zakupom centralnym zaplanowanym na rok 2007 .

W trakcie pobytu w Katowicach znalazła się również chwila na zwiedzenie obiektów szkoły policyjnej i zaprezentowanie jej dotychczasowej działalności.

Powrót na górę strony