Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomoc przyszła na czas

Data publikacji 11.04.2011

Dzięki informacji mężczyzny serfującego po sieci oraz szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów, ustalono i uratowano kobietę, która zażyła nadmierne ilości leków lub innych środków, mogących zagrażać jej życiu. Z objawami zatrucia trafiła ona do szpitala.

W niedzielę około godz. 22:00 do oficera dyżurnego w Ostrowii Mazowieckiej zadzwonił mężczyzna, który powiadomił, że na podstawie wymiany informacji komunikatorem internetowym gadu-gadu z pewną kobietą wywnioskował, że mogła ona zażyć nadmierne ilości leków lub innych środków, co może zagrażać jej życiu.

Sprawę natychmiast przekazano do oficera dyżurnego KWP zs. w Radomiu. Policyjni technicy ustalili komputer, z którego kobieta wysłała dramatyczne informacje, oraz jej adres. Informacje przekazano policjantom z Łomży. Ci pod wskazany adres natychmiast wysłali policyjny patrol oraz powiadomili pogotowie.

Na szczęście służby ratunkowe zdążyły na czas, gdyż jak się okazało, alarm był prawdziwy. Roztrzęsioną kobietę z objawami zatrucia przewieziono do szpitala. Jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

(KWP w Radomiu / mw)
 

Powrót na górę strony