Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

19-latek z zarzutami doprowadzenia osoby do poddania się innej czynności seksualnej

Janowscy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca gm. Godziszów. Mężczyzna w miniony weekend usiłował doprowadzić do obcowania płciowego młodą kobietę. Na szczęście w obronie poszkodowanej stanęła jej koleżanka. Jak się okazało, również i ona miesiąc wcześniej padła ofiarą tego samego mężczyzny. Dziś mężczyzna został doprowadzony do sądu, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za doprowadzenie innej osoby do poddania się innej czynności seksualnej grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w piątek na terenie gminy Godziszów. Idące drogą dwie młode kobiety zaczepił młody mężczyzna jadący na rowerze. Kiedy nieznajomy zszedł z jednośladu, podszedł do jednej z kobiet i klepnął ręką w jej pośladek. Następnie usiłował doprowadzić ją do obcowania płciowego. Na pomoc kobiecie przyszła jej koleżanka. O zdarzeniu zostali powiadomienie policjanci. Mężczyzna wkrótce został zatrzymany. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gm. Godziszów. Trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili funkcjonariusze, znajoma poszkodowanej również padła ofiarą tego samego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce w marcu.

19-letni mieszkaniec gm. Godziszów usłyszał dwa zarzuty doprowadzenia osoby do poddania się innej czynności seksualnej. Dziś mężczyzna został doprowadzony do sądu, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP Lublin / kl)

Powrót na górę strony