Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z ponad 2 tys. porcji narkotyków

Data publikacji 18.04.2011

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie przed sądem 34-latek zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego jeleniogórskiej komendy miejskiej. Funkcjonariusze podejrzewają go także o handel środkami odurzającymi. Policjanci zabezpieczyli około 2200 porcji amfetaminy, marihuany i blisko 200 tabletek ekstazy. Znaleźli także wagę do porcjowania narkotyków. Zatrzymany decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Kilkanaście minut po godzinie 11.00 funkcjonariusze zauważyli, jak rowerzysta jadący jedną z ulic na widok policjantów wyrzucił w okoliczne zarośla niewielki przedmiot. Postanowili więc sprawdzić powód jego podejrzanego zachowania. Kiedy policjanci zatrzymywali rowerzystę, ten próbował jeszcze uciekać. Było widać, że jest mocno zdenerwowany.

Funkcjonariusze szybko ustalili, co było powodem zachowania mężczyzny. W zaroślach znaleźli przedmiot, który wyrzucił. Okazało się, że była to saszetka z dużą ilością środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli ponad 2 tys. porcji amfetaminy i marihuany oraz blisko 200 tabletek ekstazy. W saszetce znajdowała się także waga elektroniczna do porcjowania narkotyków.

34 - letni mieszkaniec Karpacza trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze wyjaśniają skąd zatrzymany miał narkotyki i gdzie one dalej trafiały. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja