Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali skradzione BMW X 5

Data publikacji 21.04.2011

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą podczas prowadzonych działań ujawnili na terenie Siedlec samochód BMW X 5, które to auto skradziono dwa lata wcześniej obywatelowi Niemiec na terenie KPP w Człuchowie. Pojazd do czasu wyjaśnienia sprawy zabezpieczono na policyjnym parkingu.


Wczoraj około godziny 13.00 na ul. Mylnej w Siedlcach funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą skontrolowali samochód BMW X 5, poruszający się po mieście na hiszpańskich tablicach rejestracyjnych. W jej trakcie okazało się, że jest to pojazd, który najprawdopodobniej został skradziony obywatelowi Niemiec w 2009 na terenie woj. pomorskiego. Wstępne oględziny pojazdu potwierdziły przypuszczenia funkcjonariuszy.

Dodatkowo ustalono, że na tablicach używanych w tym samochodzie obecnie zarejestrowany jest w Hiszpanii całkowicie inny pojazd. Auto, warte około 150 tys. złotych, zostało odholowane na policyjny parking w celu przeprowadzenia badań, które jednoznacznie potwierdzą ustalenia policjantów. Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze wyjaśniają również, czy jego obecny właściciel, którym jest 46-letni mieszkaniec gm. Siedlce, był świadomy tego, że auto jest kradzione.

(KWP w Radomiu / ms)
 

Powrót na górę strony