Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólne ćwiczenia policjantów i funkcjonariuszy BOR

Data publikacji 28.04.2011

Motocykliści z V sekcji kontroli ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji wraz z funkcjonariuszami Biura Ochrony Rządu przygotowują się do majowej wizyty Prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Pilotaże, asysty honorowe - to tylko nie które zadania czekające na naszych policjantów.

Wczoraj od wczesnych godzin rannych najlepsi motocykliści z V sekcji kontroli ruchu drogowego Komendy Stołecznej wraz z funkcjonariuszami Biura Ochrony Rządu ćwiczyli przed czekającymi ich w najbliższych miesiącach wydarzeniami związanymi z wizytą Prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz polską prezydencją w Unii Europejskiej.

Szyki, kolumny oraz inne warianty pełnienia służby na motocyklu to „chleb powszedni” policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KSP. Podczas specjalnych okazji i wyjątkowych wydarzeń najbardziej doświadczeni motocykliści między innymi udzielają asyst honorowych oraz prowadzą pilotaże najważniejszych osób w Państwie.

Wczorajsze próby udowodniły, że nasi policjanci są do tych odpowiedzialnych zadań dobrze przygotowani a systematyczne ćwiczenia pozwalają im na doskonalenie nabytych już umiejętności.

(KSP/js)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 7.22 MB)

Powrót na górę strony