Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Organizował nielegalny hazard

Data publikacji 06.05.2011

Policjanci z KWP w Kielcach i KPP we Włoszczowie, wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej z Kielc ujawnili, że w dwóch lokalach gastronomicznych we Włoszczowie na tzw. automatach internetowych organizowane są nielegalne gry hazardowe oraz nielegalnie publicznie odtwarzane są programy telewizyjne. Podejrzewanemu o te przestępstwa 33 - letniemu mieszkańcowi gminy Włoszczowa może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz kara grzywny.

Policjanci ustalili, że 33 - letni mieszkaniec gminy Włoszczowa organizuje nielegalne komputerowe gry hazardowe. W związku z tym podczas przeprowadzonych działań funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. stanowiska do prowadzenia internetowych gier hazardowych, terminale do realizacji wypłat oraz karty magnetyczne służące do prowadzenia gier o łącznej wartości około 87 tys. złotych. Zabezpieczono również pieniądze pochodzące najprawdopodobniej z prowadzonych gier. Ponadto w czasie przeszukania funkcjonariusze stwierdzili, że w lokalu dochodzi do nielegalnego, publicznego odtwarzania programów telewizyjnych.

Teraz zgodnie z obowiązującymi przepisami 33 - latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz bardzo wysoka kara grzywny sięgająca niemalże kwoty 1,5 mln złotych.

(KWP w Kielcach / mw)

Powrót na górę strony