Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za awanturowanie się na stadionie

Data publikacji 09.05.2011

Czterej mężczyźni odpowiedzą przed sądem za zakłócenie spokoju i porządku na stadionie w Pawłosiowie, a także za uszkodzenie ogrodzenia. Wczoraj, podczas meczu Czarnych Pawłosiów z Koroną Tuchla, kibice drużyny gości awanturowali się i spożywali alkohol. Sprawcy tych wykroczeń zostali zatrzymani przez policjantów po krótkim pościgu. Policjanci wobec zatrzymanych skierują wnioski do sądu o ukaranie.

Wczoraj, w Pawłosiowie podczas meczu Czarnych Pawłosiów z Koroną Tuchla, doszło do zakłócenia spokoju i porządku na stadionie. Czterech kibiców drużyny gości awanturowało się i wszczynało awantury z innymi osobami. Organizatorzy wezwali na miejsce Policję. Na widok patrolu awanturujący się młodzi mężczyźni zaczęli uciekać.

Policjanci po krótkim pościgu ujęli sprawców. Dwaj z nich, w wieku 20 i 23 lat, to mieszkańcy Radymna. Trzeci z mężczyzn, 20-latek, to mieszkaniec gminy Laszki, a czwarty mieszka w okolicach Lubaczowa. Policjanci ustalili, że trzej zatrzymani byli pod działaniem alkoholu i mieli od 0,5 do ponad promila alkoholu w organizmach.

Sprawcy odpowiedzą za zakłócenie spokoju i porządku publicznego, a także za uszkodzenie ogrodzenia. Jednemu z zatrzymanych sprawców grozi  kara m.in. do 1,5 tys. zł grzywny za nieobyczajny wybryk.

(KWP Rzeszów / kl)

Powrót na górę strony