Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za handel narkotykami

Data publikacji 09.05.2011

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Oleśnicy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Podejrzany to 21-letni mieszkaniec Oleśnicy. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad pół tysiąca porcji marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

7 maja 2011 roku, w godzinach popołudniowych, policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy przeszukali jedno z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń piwnicznych znaleźli 80 woreczków strunowych, w których znajdowało się ponad pół tysiąca porcji marihuany. 21-latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Mężczyzna, za przestępstwa, o które jest podejrzany, odpowie przed sądem.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość - nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Za handel środkami odurzającymi grozi do 8 lat więzienia, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość - nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP Wrocław / kl)

Powrót na górę strony