Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zatrzymania w bydgoskiej sprawie

Data publikacji 13.05.2011

Stołeczni policjanci zatrzymali dziś rano kolejne 6 osób, które uczestniczyły kilka dni wcześniej w zdarzeniach na stadionie w Bydgoszczy. Możliwe to było po analizie kolejnych materiałów video, zapisów z kamer monitoringu i relacji telewizyjnych.

Po pierwszych zatrzymaniach stołeczni policjanci wraz z kolegami z Bydgoszczy cały czas pracują intensywnie nad identyfikacją kolejnych osób, które złamały prawo. Cały czas są przekazywane kolejne materiały przez policję i prokuraturę w Bydgoszczy. Na ich podstawie warszawscy policjanci ustalają dane personalne osób oraz miejsca, gdzie one mogą przebywać.

W ten sposób śledczy ustalili kolejne sześć osób, które uczestniczyły w zamieszkach na stadionie. Dziś od rana policjanci komendy stołecznej policji sprawdzali miejsca, w których mogły przebywać zidentyfikowane osoby. Zatrzymanych przewieziono do jednostki policji. Teraz zostaną przekazani bydgoskim śledczym.

(KSP/js)

Film Kolejne zatrzymania w bydgoskiej sprawie

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Kolejne zatrzymania w bydgoskiej sprawie (format flv - rozmiar 4.83 MB)

Powrót na górę strony