Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów

Data publikacji 13.05.2011

Mistrzem Polski w podnoszeniu ciężarów Masters został podkom. Dariusz Kruk, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Puławach. W swojej kategorii wagowej nie miał sobie równych i odniósł zdecydowane zwycięstwo. W dwuboju uzyskał wynik 251 kg, co pozwoliło mu obronić tytuł. Wszystko wskazuje na to, że jest najsilniejszym policjantem w Polsce.

Zawody Mistrzostw Polski w Podnoszeniu Ciężarów Masters odbyły się w miniony weekend w Puławach. Na pomoście stanęło ponad 80 ciężarowców. Z uwagi na silną grupą zawodników z Białorusi zawody miały charakter międzynarodowy

Dariusz Kruk startował w kategorii wagowej 94 kg. W swojej grupie wiceszef puławskich policjantów nie miał sobie równych i odniósł zdecydowane zwycięstwo. W dwuboju uzyskał 251 kg, zapewniając sobie tytuł Mistrza Polski. Podkomisarz Dariusz Kruk obronił w ten sposób tytuł. Rok wcześniej wygrał te zawody, uzyskując łączny wynik 237 kg. Wszystko wskazuje więc na to, że jest najsilniejszym policjantem w Polsce.

Podkomisarz Dariusz Kruk służy w Policji od 17 lat. Od roku jest Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Puławach. Jego hobby to sporty siłowe i motoryzacja.

(KWP w Lublinie/js)

Powrót na górę strony