Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o gwałt zatrzymany

Data publikacji 17.05.2011

Kilka dni temu do komendy w Starych Babicach zgłosiła się młoda kobieta, składając zawiadomienie o zgwałceniu. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni. Kilkanaście godzin później zatrzymali 22-letniego pracownika sezonowego. W jego miejscu zamieszkania zabezpieczono ślady. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut zgwałcenia i rozboju. Przyznał się do wszystkiego. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Policjanci po przyjęciu zawiadomienia przystąpili do ustalania okoliczności zdarzenia. Już kilka godzin później, na podstawie zebranych dowodów, wytypowano sprawcę przestępstwa. Za priorytet policjanci postawili sobie ustalenie miejsca pobytu sezonowego pracownika, do niedawna przebywającego w powiecie warszawskim - zachodnim. Wszystko wskazywało na to, że poszukiwany mężczyzna może przebywać teraz na terenie powiatu mławskiego. Na miejsce natychmiast skierowano patrol kryminalnych.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Zebrane na miejscu dowody potwierdziły typowanie policjantów. Krzysztof K. usłyszał już zarzuty. Przyznał się do wszystkiego. Decyzją sądu rejonowego w Pruszkowie mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesięce.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja