Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Eliminacje do Turnieju Par Patrolowych

Data publikacji 17.05.2011

Reprezentanci Wydziału Patrolowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy okazali się zwycięzcami w rywalizacji par patrolowych. W turnieju na szczeblu wojewódzkim będą reprezentowali bydgoskich mundurowych wspólnie z drużyną komisariatu Bydgoszcz - Fordon.

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy odbyły się eliminacje do wojewódzkiego Turnieju Par Patrolowych – Patrol Roku. W zawodach wzięli udział funkcjonariusze pionu prewencji reprezentujący jednostki Policji powiatu bydgoskiego. Teoretyczna część rywalizacji obejmowała test z wiedzy policyjnej.

Następnie dwuosobowe drużyny przeniosły się na teren strzelnicy wojskowej. Tam na mundurowych czekały następujące konkurencje: udzielanie pierwszej pomocy medycznej, strzelanie statyczne, tor przeszkód połączony ze strzelaniem dynamicznym, sposób przeprowadzania interwencji policyjnej oraz stosowania technik interwencji.

Rywalizację wygrał zespół: post. Maciej Jankiewicz i post. Maciej Kujawiński reprezentujący Wydział Patrolowy komendy miejskiej. Wyprzedzili oni st. sierż. Michała Wrzodaka i sierż. Adama Kaczmarskiego z komisariatu Bydgoszcz - Fordon. Oba zespoły będą reprezentowały bydgoskich policjantów w turnieju na szczeblu wojewódzkim. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci komisariatów z Błonia, Wyżyn, Solca Kujawskiego, Szwederowa i Śródmieścia.

(KWP w Bydgoszczy/js)
 

Film Eliminacje do Turnieju Par Patrolowych

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Eliminacje do Turnieju Par Patrolowych (format flv - rozmiar 7 MB)

Powrót na górę strony