Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs „Policja w obiektywie” rozstrzygnięty

Data publikacji 26.05.2011

Wczoraj wręczono nagrody laureatom pierwszej edycji konkursu „Policja w obiektywie”. Został on zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy i Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

25 maja podczas inauguracji Bydgoskiego Festiwalu Nauki odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom pierwszej edycji konkursu „Policja w obiektywie”. Został on zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy i Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Konkurs skierowany był do policjantów i pracowników Policji województwa kujawsko-pomorskiego oraz do studentów Wyższej Szkoły Gospodarki, Uniwersytetu Technologiczni-Przyrodniczego, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Laureatem konkursu został Piotr Duziak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, który jest autorem zdjęcia zatytułowanego „Spotkanie z dziećmi”.

Drugie miejsce zdobył Dariusz Stoński z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi za zdjęcie zatytułowane „Atak - pokazy policyjne w Śliwicach”.

Zdobywcą trzeciego miejsca jest Krzysztof Boruch, autor zdjęcia „Zabawa z RWGŁ – czyszczenie broni na poligonie”.

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a autor zdjęcia „Spotkanie z dziećmi” weźmie udział w profesjonalnych warsztatach przygotowanych przez Muzeum Fotografii Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu, który odbędzie się w przyszłym roku.

(KWP w Bydgoszczy / ms)
 

Powrót na górę strony