Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wylicytuj kolację z gwiazdami! Pomóż Marcelowi!

Data publikacji 01.06.2011

Specjalna cegiełka z numerem 001 to bilet wstępu na mecz charytatywny dla Marcela z udziałem VIP-ów, policjantów i samorządowców z powiatu lubińskiego, ale też możliwość poznania gwiazd przy wspólnej kolacji – za pośrednictwem serwisu Allegro rozpoczynamy licytację specjalnej cegiełki na sobotni mecz i kolację z VIP-ami.

Mecz charytatywny odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 czerwca o godzinie 16. na stadionie Dialog Arena w Lubinie. Wezmą w nim udział policjanci i samorządowcy, ale też zaproszeni goście: Michał Wiśniewski – lider „Ich Troje" czy Maciej Friedek z programu detektywistycznego „W-11”, który wziął też udział w „Tańcu z Gwiazdami”, a także dziennikarze sportowi z telewizji TVN, Canal+ i nSport.

Zwycięzca aukcji będzie mógł obejrzeć mecz i poznać gwiazdy podczas specjalnej kolacji, która tuż po meczu odbędzie się w sali VIP klubu Zagłębia Lubin. Ale przede wszystkim, licytując cegiełkę można pomóc choremu Marcelowi, który jeździ na wózku inwalidzkim.

Za zebrane pieniądze rodzina Marcela przystosuje mieszkanie do potrzeb niepełnosprawnego chłopca. Obecnie mały Marcel mieszka z rodziną na ósmym piętrze, a właściwie na półpiętrze. Rodzina szuka nowego lokum na parterze, żeby chłopiec, który porusza się na wózku, mógł łatwiej dostać się do domu.

Cena wywoławcza cegiełki to jedyne 50 zł. Weź udział w aukcji, pomóż Marcelowi!

Zapraszamy do licytacji wszystkich, którzy chcą pomóc zrealizować marzenia Marcela!

Link do aukcji >>

Gramy dla Marcela >>

(KWP we Wrocławiu / mw)


 

Powrót na górę strony