Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awanturnicy zatrzymani po meczu

Data publikacji 06.06.2011

Dziewięciu chuliganów zostało zatrzymanych przez radziejowskich policjantów, po meczu rozegranym w Piotrkowie Kujawskim. Powodem było zakłócenie porządku publicznego oraz uszkodzenie radiowozu.

Do zdarzenia doszło podczas niedzielnego meczu A klasy, rozegranego w Piotrkowie Kujawskim pomiędzy miejscową drużyną a piłkarzami z Aleksandrowa Kujawskiego. Na zawody przybyła grupa kibiców z powiatu aleksandrowskiego. Było to około 50 osób. Już w trakcie meczu zaczęli zachowywać się agresywnie, wykrzykiwali wulgaryzmy, rzucali różnymi przedmiotami, w pewnym momencie wbiegli na murawę. Następnie grupa agresywnych mężczyzn opuściła stadion i rozpoczęła awanturę przed nim.

Na miejsce skierowano kilkunastu radziejowskich policjantów, którzy zatrzymali 9 najbardziej agresywnych mężczyzn. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Trafili do aresztu. Byli to mieszkańcy powiatu aleksandrowskiego, w wieku od 17 do 27 lat.

Po wytrzeźwieniu odpowiedzą za zakłócenie porządku publicznego, dodatkowo jeden z nich odpowie za uszkodzenie radiowozu.

(KWP w Bydgoszczy / ms)
 

Powrót na górę strony