Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za włamania

Data publikacji 13.06.2011

17 zarzutów włamań i usiłowań włamań do domów i lokali gastronomicznych usłyszał 22 - letni mieszkaniec Krapkowic. Mężczyzna przyznał się do stawianych zarzutów, teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Krapkowic zatrzymali mężczyznę, którego od dawna podejrzewali o włamania do domów i lokali gastronomicznych na terenie powiatu krapkowickiego i powiatów ościennych. Mężczyzna został ujęty przez policjantów kilka dni po powrocie z zagranicy.

Funkcjonariusze udowodnili 22–latkowi 17 włamań, do których doszło pomiędzy grudniem 2009 r. a czerwcem 2010 r. Mężczyzna między innymi włamał się do domku jednorodzinnego, skąd ukradł koła od BMW i kołdry. Dwukrotnie włamał się także do kapliczki w Gogolinie na ul. Bagiennej, gdzie ze skarbonki zamontowanej na drzwiach kradł drobne kwoty pieniędzy, a później drzwi wyrzucił do Odry.

22- latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Już, jako nieletni dopuszczał się przestępstw, więc dobrze jest znany krapkowickim policjantom. Za ostatnie udowodnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Opolu / mw)
 

Powrót na górę strony