Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocław: Handlarz narkotyków zatrzymany

Policjanci Sekcji dw. z Przestępczością Narkotykową KMP Wrocław zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który sprzedał 21-letniemu Wrocławianinowi 50 porcji amfetaminy.

 Podczas przeprowadzonej kontroli 21-latka policjanci znaleźli i zabezpieczyli kolejne 11 porcji marihuany. Następnie funkcjonariusze przeszukali mieszkanie zatrzymanego. Znaleźli tam kilka porcji marihuany, ponad 60 tabletek i 200 ampułek środków anabolicznych. Zabezpieczyli także kilka płyt CD z nielegalnym oprogramowaniem, komputer i notebooka PC, które też miały wgrane nielegalne oprogramowanie.

Jak ustalili policjanci zatrzymany 37-latek, podejrzany jest o wprowadzenie do obrotu środków odurzających i psychotropowych w ilości, nie mniejszej niż: 48.900 porcji amfetaminy, 2.370 tabletek ekstazy, 3.000 porcji marihuany i 200 g haszyszu o łącznej wartości rynkowej 170.600 zł.

Zatrzymanemu mieszkańcowi Wrocławia za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10, natomiast 21-letniemu mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Ponadto dolnośląscy policjanci podczas weekendu zatrzymali 5 osób w wieku: 17-28 lat, które posiadały przy sobie 217 porcji amfetaminy oraz 80 porcji marihuany.
Powrót na górę strony