Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Teatr letni na Przystanku PaT

Data publikacji 08.07.2011

Wystartował teatr letni. Spektakle rozpoczęła grupa teatralna Aleternatywa reprezentująca gospodarzy. W spektaklu "Cela", zrealizowanym na scenie Klubu Oczko, zagwarantowano dużą dawkę humoru. I nikt, kto zjawił się na spektaklu, na pewno tego nie żałował.

Równolegle rozpoczął się spektakl "Na wileńskiej ulicy". Fantastycznie zaprezentowało się Polskie Studio Teatralne w Wilnie. Nie jest to ich pierwsza przygoda z Przystankiem PaT, bowiem grupę można było obejrzeć także podczas V Przystanku w Warszawie. Ostatnim spektaklem wystawianym o 20:00 była "Czarodziejska Góra" w realizacji Teatru Grodzkiego JUNIOR z Bielska-Białej. Trzy kolejne spektakle to "Odlot", czyli sztuka ulicy teatru FANUM z Siedlec, "Bici Biją" Teatru AZYL z Inowrocławia oraz "Landrynki", zaprezentowany przez kawiarenkę literacko-teatralną TO i OWO z Siemianowic Śląskich.

Zanim rozpoczął się teatr letni, odbyły się warsztaty profilaktyczne, podczas których mogliśmy obejrzeć film edukacyjno-profilaktyczny "Nie warto ryzykować. Kradzież". Tak jak informowaliśmy wcześniej, kampania jest zrealizowana przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Komendę Stołeczną Policji.

(źródło: PaT)

Powrót na górę strony