Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany bankowy złodziej

Data publikacji 15.07.2011

Policjanci poszukują sprawcy napadu na kilkanaście placówek bankowych. Sprawca, którego wizerunek utrwaliły kamery bankowe, działał na terenie kilku województw. Za pomoc w ustaleniu jego personaliów wyznaczono nagrodę.

W poszukiwania przestępcy włączyli się policjanci z kilku województw i Komendy Głównej Policji. Jak ustalono, jest on najprawdopodobniej odpowiedzialny za kilkanaście napadów na banki w województwach: łódzkim, śląskim, kujawsko-pomorskim i świętokrzyskim.

Sprawca używa podczas „skoków” przedmiotu przypominającego broń palną i żąda wydania pieniędzy.

Na podstawie zapisu monitoringu, który zarejestrował moment napadu, policjanci przygotowali rysopis poszukiwanego. Poszukiwany to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała. Na głowie nosi charakterystyczną czapkę z daszkiem, a twarz maskuje okularami. Znakiem szczególnym bandyty jest znamię na lewym policzku.

Osoby, które znają personalia mężczyzny, znajdującego się na prezentowanych poniżej zdjęciach, prosimy o kontakt osobisty z najbliższą jednostką Policji lub telefoniczny pod  numerami: 997 - numer alarmowy Policji, (42) 665 21 30, (42) 665 22 56 - Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, (32) 200 27 70 - Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Za pomoc w zatrzymaniu sprawcy jeden z poszkodowanych wyznaczył nagrodę w wysokości 15 tys. złotych.

pb

Powrót na górę strony