Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z kokainą i nielegalną amunicją

Data publikacji 17.08.2011

Policjanci z Mokotowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie kokainę. W mieszkaniu jednego z nich mundurowi znaleźli także ponad 100 sztuk amunicji. 40-letni Gerard G. oraz jego kolega 34-letni Robert R. odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. 34-latek usłyszał dodatkowo zarzut za posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia, za co grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Mokotowscy funkcjonariusze podczas patrolu jednej z ulic na terenie dzielnicy zwrócili uwagę na siedzących w zaparkowanym aucie dwóch mężczyzn. Postanowili ich wylegitymować. Podczas kontroli pojazdu znaleźli kokainę. Mundurowi ustalili, że środki odurzające należały do 34-letniego Roberta R. Niewielką ilość narkotyków policjanci znaleźli także u pasażera.

Policjanci podejrzewali, że mężczyźni mogą posiadać większą ilość narkotyków w miejscu zamieszkania.Podczas przeszukania mieszkania Roberta R. mundurowi znaleźli prawie 3 gramy białego proszku. Dalsza kontrola wykazała ponadto, że 34-latek nielegalnie posiadał ponad 100 sztuk amunicji.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Obaj usłyszeli zarzuty za posiadanie środków odurzających. Robert R., który dodatkowo odpowie za nielegalne posiadanie amunicji, został objęty policyjnym dozorem.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja