Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w ramach przygotowań do Euro 2012

Data publikacji 17.08.2011

Przygotowanie do zapewniania bezpieczeństwa podczas Euro 2012, to obecnie jeden z głównych priorytetów w zakresie działań również Dolnośląskiej Policji. Pomimo tego, że mecze w ramach mistrzostw odbędą się we Wrocławiu, to piłkarze, działacze sportowi, kibice i turyści przebywać będą w tym czasie w różnych miejscach tego regionu. Dlatego do działań podczas Mistrzostw Europy przygotowują się policjanci z całego garnizonu dolnośląskiego.

Policjanci z powiatu kłodzkiego przygotowując się do działań mających na celu bezpieczeństwo mieszkańców, turystów oraz uczestników imprez masowych podczas Euro 2012 na terenie powiatu, zorganizowali spotkanie z prezesami klubów sportowych, przedstawicielami firm ochrony oraz działaczami Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu. Celem spotkania było dalsze zacieśnienie współpracy Policji z organizatorami imprez sportowych w powiecie kłodzkim. Podobne spotkania odbyły się również w pozostałych powiatach realizujących zabezpieczenie rozgrywek piłkarskich.

To kolejne z przedsięwzięć realizowanych przez Dolnośląską Policję w ramach przygotowań do zabezpieczenia spotkań piłkarskich podczas Euro 2012 oraz imprez towarzyszących temu wielkiemu piłkarskiemu świętu, które odbędzie się w naszym kraju.

(KWP we Wrocławiu)

Powrót na górę strony