Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Surowa kara za piractwo drogowe

Data publikacji 19.08.2011

Policjanci ruchu drogowego z Oleśnicy zatrzymali kierowcę skody, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 100 km na godzinę. Za brawurową jazdę i popełniane wykroczenia został ukarany 1000 złotowym mandatem oraz zebrał 20 punktów karnych.

W okolicach miejscowości Cieśle, na drodze S-8, policjanci Referatu Ruchu Drogowego z oleśnickiej komendy powiatowej zauważyli samochód m-ki Skoda, poruszający się z nadmierną prędkością. Pomiar wykazał ponad 160 km/h, co oznacza, że kierujący przekroczył dopuszczalną na tym odcinku prędkość o blisko 100 km/h. Mężczyzna wyprzedzał też samochody ciężarowe na podwójnej linii ciągłej.

Kierowcą był 28 – letni przedstawiciel handlowy, mieszkaniec jednej z miejscowości województwa opolskiego. Poruszał się autem służbowym.

Mężczyzna stwarzał swoim zachowaniem zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych. Uzbierał też 20 punktów karnych.
 

(KWP we Wrocławiu/ pz)

Film Surowa kara za piractwo drogowe


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Surowa kara za piractwo drogowe (format flv - rozmiar 2.13 MB)

Powrót na górę strony