Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Holenderscy policjanci proszą o pomoc

Data publikacji 20.08.2011

Holenderscy policjanci z Rotterdamu wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono pod koniec lipca na drodze Polderweg w Schiedamie. Śledczy nie ustalili dotychczas tożsamości ofiary, dlatego proszą o pomoc wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub znają okoliczności jego śmierci. Nie można wykluczyć, że był on Polakiem.

W niedzielę 24 lipca 2011 roku o 7.25 na drodze Polderweg w Schiedamie (Holandia) znaleziono zwłoki mężczyzny. Najprawdopodobniej zginął on w nocy z 23/24 lipca w wyniku przestępstwa. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Rotterdamu, którzy nie ustalili jeszcze jego tożsamości.

Ofiarą jest szczupły mężczyzna o wzroście około 175 cm i jasnej karnacji skóry. Ma krótkie włosy, szatyn lub ciemny blondyn, ciemne wąsy, niebiesko-popielate oczy i „złe uzębienie”.

Ubrany był w czarną koszulkę (T-shirt) marki adidas, z trzema białymi paskami na ramionach i z logo Adidasa na piersi.

Holenderscy stróże prawa proszą wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu mężczyznę lub widziały w niedzielę w nocy w okolicy Polderweg podejrzanych ludzi bądź pojazdy, by kontaktowały się z zespołem śledczych w Holandii pod numerem telefonu: 0800-7444488. Informacje można też przekazać anonimowo pod numerem telefonu: 0800-7000. Sprawę można śledzić na Twiterze, gdzie również można pozostawić wypowiedź na jej temat pod: hashtag#prrpolder.


W POLSCE INFORMACJE MOŻNA PRZEKAZYWAĆ pod numerem telefonu:

22-601-39-34 ( w godz. 8.30 -16.00) bądź przesyłać na adres poszukiwani@policja.gov.pl
 

Powrót na górę strony