Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o napad na placówkę bankową zatrzymany

Data publikacji 23.08.2011

Niespełna pół godziny od chwili otrzymania informacji o napadzie policjanci z Bydgoszczy zatrzymali 36-latka, który próbował okraść placówkę bankową. Mężczyzna usłyszał już zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Zgłoszenie o rozboju w placówce bankowej oficer dyżurny komendy miejskiej otrzymał około 9:25. Sprawca grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń zażądał pieniędzy. Przerażona kobieta schowała się przed napastnikiem i zaczęła wzywać pomocy, co spłoszyło mężczyznę.

Na miejsce zostały skierowane patrole znajdujące się w rejonie Fordonu oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Zarządzono działania blokadowe. Ustalenia funkcjonariuszy oraz akcja poszukiwawcza szybko przyniosły oczekiwane rezultaty. Już około 10:00 policjanci zatrzymali podejrzanego 36-latka.

Mężczyzna trafił do komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za to przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 12 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / mw)
 

Film Podejrzany o napad na placówkę bankową zatrzymany

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Podejrzany o napad na placówkę bankową zatrzymany (format flv - rozmiar 3.89 MB)

Powrót na górę strony